Любов без цінників

Любов без цінників

9 Грудня

Повністю усвідомивши сенс Дванадцятого Кроку, ми розуміємо, що мова тут йде про особливий вид любові, котрий не визнає цінників.

 «Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій»
(стор. 106)

Щоб почати працювати по Дванадцятому Кроку, мені довелося виробити в собі щирість, чесність і смиренність. Нести іншим сенс наших ідей – це означає дарувати себе людям, незалежно від того, скільки років тверезості у мене за плечима. Мої мрії можуть стати реальністю. Я зміцнюю свою тверезість, ділячись тим, що отримав безкоштовно. Озираючись на той час, коли починалося моє одужання, я бачу, що вже тоді існувало зерно надії на те, що я зможу допомогти іншому п’яниці вибратися з алкогольного пекла. Бажання допомогти іншому алкоголіку – ключ до мого духовного здоров’я. Але я ніколи не забуваю, що це Бог діє через мене. Я ж – тільки Його інструмент.

Навіть якщо інша людина і не готова прийняти наші ідеї, мої зусилля не пройдуть марно, так як допоможуть мені залишитися тверезим і стати сильнішим. Діяти невтомно, працюючи по Дванадцятому Кроку, – ось запорука успіху. Сьогодні я можу сміятися; але боронь мене, Боже, забути про ті дні, коли я плакав. Бог нагадує мені, що я можу відчувати співчуття!