Могутня традиція

Могутня традиція

25 Листопада

До публікації книги «Анонімні Алкоголіки» в нашого Товариства не було імені… Незначною більшістю голосів було вирішено назвати книгу «Вихід є»… Один з наших перших членів… знайшов дванадцять вже опублікованих книг з такою ж назвою… І книгу назвали «Анонімні Алкоголіки». Так виникли назва книги нашого досвіду, ім’я самого нашого руху і, як ми тепер бачимо, традиція найбільшої духовної значимості.

 «Традиції АА: Як вони розвивались»
(стор. 35-36)

Як часто, починаючи з історичного рішення Білла У. в Акроні зателефонувати замість того щоб йти в готельний бар, Вища Сила проявляла себе в критичні моменти нашої історії! У ранній період існування АА чи хтось припускав, яку значимість придбає згодом принцип анонімності для всіх нас. Може здатися, що навіть у виборі назви для нашого Товариства був присутній елемент випадковості.

Богу не чужа анонімність, і Він часто є в справах людських під прикриттям таких понять, як «удача», «випадок» або «збіг». Якщо анонімність, нехай і «випадково», стала духовною основою наших Традицій, то, мабуть, це Бог діяв анонімно від нашого імені.