Ми потрібні один одному

Ми потрібні один одному

25 Січня

…Ми говоримо кожному проблемному п’яниці: «Ти – член АА, якщо заявляєш про це… ніхто не може заборонити тобі бути одним з нас».

«Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій»
(стор. 139)

Протягом багатьох років я, розмірковуючи над Третьою Традицією («Єдиною умовою для того, щоб стати членом АА є бажання кинути пити»), думав, що вона цінна лише для новачків, так як гарантує, що ніхто не закриє їм доступ в АА. Сьогодні ж я відчуваю величезну подяку за той духовний розвиток, котрий дала мені ця Традиція.
Я не видивляюся людей, які помітно відрізняються від мене. Третя Традиція наголошує на тому, що об’єднує мене і інших людей в АА. Завдяки їй я знайомлюся з різними алкоголіками і допомагаю їм, а вони допомагають мені. Шарлота, атеїстка, продемонструвала мені вищі стандарти етики і честі; Клей, представник іншої раси, навчив мене терпінню; Уінслоу, гомосексуаліст, дав мені урок істинного співчуття; юна Меган каже, що, коли вона бачить на зборах мене з моїми 30 роками тверезості, це змушує її знову і знову сюди приходити. Третя Традиція забезпечила нам те, що нам потрібно – один одного.