Новий ґрунт – нове коріння

Новий ґрунт – нове коріння

22 Квітня

Моменти ясного усвідомлення складаються в ціле життя, наповнене душевним спокоєм. У мене є вагомі підстави так говорити. Реальна дійсність вростає корінням в ґрунт, витісняючи зарості нервових розладів, і міцно тримається, протистоячи вихорам тих сил, які могли б знищити нас, або які ми могли б використовувати, щоб знищити себе самих.

 «Як це бачить Білл»
(стор. 173)

Я прийшов в АА зовсім «зеленим» – тремтячий саджанець з оголеними коренями. Прийшов, щоб вижити, а знайшов нове життя. Я тягнувся, розвивався, гнувся; але люди допомогли мені, і моя духовність, прихована в корінні, в кінці кінців, вирвалася назовні. Я звільнився. Я діяв, чахнув, йшов в себе, молився, знову діяв, наново вникав, поки не наставав момент прозріння. З мого коріння стали проростати духовні пагони, які перетворюються в зеленіючі сильні гілки, котрі підтримували мене в моєму прагненні у височінь.

Тут, на землі, Бог без всіляких умов продовжує місію вищої любові. Товариство АА поставило мене «на інший фундамент… [моє] коріння вхопилося за новий ґрунт».