Рівні права

Рівні права

28 Травня

Рано чи пізно в більшості груп АА виникають бурхливі суперечки про вироблення правил… Однак з часом страх і нетерпимість зникають, і ми розуміємо, що не хочемо нікого позбавляти шансу на одужання від алкоголізму. Ми хочемо якомога більше приймати і ніколи не виключати.

«Традиції АА: як вони розвивалися»
(стор. 10, 11, 12)

В АА мені надали повну свободу і прийняли в Товариство таким, який я є. Моє членство не залежало від моїх релігійних поглядів, матеріального становища або освіти, і я дуже вдячний за це. Я часто запитую себе: «Чи визнаю рівноправність інших зі мною або ж відмовляю їм в свободі відрізнятися від мене?» Сьогодні я намагаюся змінити свої страх і нетерпимість на віру, терпіння, любов і прийняття. Я можу ділитися ними в групі, вдома і на роботі. Я намагаюся завжди брати своє позитивне ставлення з собою, куди б не прямував.

У мене немає права судити інших, і я не можу брати на себе таку відповідальність. Залежно від свого ставлення я можу бачити в новачках АА, в членах своєї родини і в друзях як загрозу, так і вчителів. Коли я згадую деякі свої минулі судження, мені стає ясно, як моє самовдоволення шкодило моїй духовності.