У пошуках емоційної стабільності

У пошуках емоційної стабільності

22 Серпня

Піднявшись на вищий щабель, ми виявили, що найкраще джерело емоційної стабільності – сам Бог. Ми дізналися, що розраховувати на Його бездоганну справедливість, всепрощення і любов – річ здорова і допомагає, коли допомоги чекати більше немає звідки. Якщо ми дійсно розраховуємо на Бога, то не станемо удавати з себе Бога перед друзями і не захочемо повністю покладатися на захист і підтримку з боку людей.

«Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій»
(стор. 116)

Все своє життя я залежала від людей, очікуючи, що вони забезпечать мою безпеку і задоволення моїх емоційних потреб. Але так жити я більше не можу. Милістю Божою я визнала своє безсилля перед людьми, ситуаціями і речами. У мене була прямо-таки пристрасть до людей: куди б я не йшла, там неодмінно повинен був бути хтось, хто зверне на мене увагу. Така залежність приносила лише шкоду, тому що чим більше я чіплялася за інших і вимагала уваги до себе, тим менше отримувала.

Я перестала вірити, що людська сила зможе позбавити мене від цієї залежності. Я все ще залишаюся крихкою людською істотою, котрій необхідно працювати по Кроках АА, щоб навчитися ставити принципи вище особистих інтересів. Лише люблячий Бог може дати мені внутрішній спокій і емоційну стабільність.