Увійти в сонячне світло

Увійти в сонячне світло

9 Листопада

Але перш за все ми захочемо сонячного світла; ніщо не може зростати в темряві. Поглиблені роздуми – це наш крок з тіні до світла.

 «Як це бачить Білл»
(стор. 10)

Іноді мені здається, що у мене немає часу на роздуми і молитву. Але при цьому я забуваю, що раніше завжди знаходив час на випивку. При бажанні час можна знайти для чого завгодно. Плануючи кожен свій день, необхідно відвести якийсь час для молитов і медитацій. Вранці я прочитую сторінку з книг нашого Товариства, а ввечері, перед сном, кажу: «Дякую Тобі, Боже!». У міру того як молитва стає звичкою, я приділяю їй більше часу, не помічаючи навіть, як вона вклинюється в мій щільний денний графік. Якщо мені важко молитися, я просто повторюю Молитву Всевишньому, бо вона дійсно всеосяжна. Потім я думаю про те, за що мені слід бути вдячним, і вимовляю слова подяки.

Мені немає потреби усамітнюватися, щоб помолитися. Це можна зробити і в приміщенні, де повно народу. Я просто на мить подумки відстороняюся від усього зовнішнього. Продовжуючи регулярно молитися, я виявляю, що мені вже не потрібні слова, тому що Бог чує мої думки і в тиші.