Вірний напрямок

Вірний напрямок

11 Березня

Тільки прагнучи підпорядкувати свою волю Божій, ми починаємо використовувати її правильно. Для всіх нас це було воістину чудесним одкровенням. Всі наші біди відбувалися від зловживання силою волі. Ми намагалися з її допомогою атакувати свої проблеми, замість того, щоб постаратися узгодити її з намірами Всевишнього щодо нас. Дванадцять Кроків АА націлені на те, щоб це узгодження вдавалося нам все краще і краще. Третій Крок відкриває двері.

«Дванадцять Кроків і Дванадцять Традицій»
(стор. 40)

Все, що мені потрібно зробити – це озирнутися на своє минуле і побачити, куди мене завело свавілля. Я просто не знаю, що для мене найкраще, але вірю, що моя Вища Сила це знає. Бог вказує мені вірний напрямок, і Він жодного разу мене не підвів. Я ж частенько підводив себе сам. Коли я докладаю силу волі, щоб впоратися з ситуацією, результат зазвичай такий же, начебто я намагався вставити не той елемент в мозаїку-головоломку – втома і відчай.

Третій Крок відкриває двері в іншу частину Програми АА. Коли я прошу Бога керувати мною, то знаю: що б не трапилося – це найкраще в даній ситуації, і все йде саме так, як потрібно, навіть якщо я хочу або очікую іншого. Бог, якщо я Йому це дозволяю, робить для мене те, що я не можу зробити для себе сам.