Зупинитися… і попросити

Зупинитися… і попросити

20 Січня

Протягом дня, якщо виникають сумніви або хвилювання з якогось приводу, потрібно зупинитися на хвилину і попросити Бога вказати вірну думку або дію.

«Анонімні Алкоголіки»
(стор. 87)

Сьогодні я смиренно прошу Вищу Силу про милість – зробити так, щоб між моїм поривом і моєю дією була пауза; щоб, коли я готовий вже погарячкувати, подув прохолодний вітер; щоб я міг перервати жорстокість лагідністю; щоб я чекав моменту, коли засудження зміниться проникливістю; щоб в той момент, коли моя мова готова кинутися в атаку або зайняти оборону, я вдавався до мовчання.
Я постараюся при першій-ліпшій можливості звертатися за керівництвом до Вищої Сили. Я знаю, де вона знаходиться: вона живе всередині мене, чиста, як гірський струмок, що сховався серед вершин. Це і є те саме приховане Джерело Внутрішньої Сили.
Я дякую Вищій Силі за цей світ світла і правди, котрий я бачу, коли дозволяю Їй направляти мій погляд. Сьогодні я вірю Їй і сподіваюся, що і Вона вірить: у цей день я докладу всіх зусиль, щоб знайти правильну думку або зробити правильний вчинок.